Czy sex telefon to dobry pomysł na relaks?Konwersacji miłosne za każdym razem oraz w dowolnym przypadku wyglądają inaczej, ponieważ mężczyźni są różni i mają odmienne preferencje. Para, która bywa ze sobą już od wielu lat, doskonale wie, czego chce i może to odzwierciedlić w słowach. Dzięki temu ich rozmowy są zawsze pełne namiętności i każdorazowo doprowadzają do silnego podniecenia obu stron.

Rozmawiaj i wal konia!

Sex przez słuchawkę najlepiej kultywować w terminie kiedy obie osobistości znajdują się z dala od siebie. Jedna może np. bawić w pracy, a inna w mieszkaniu. Remedium to bezbłędnie także ulży w momencie odległych delegacji, gdy np. współmałżonek wybiera się w jazdę funkcyjną albo małżonka zmierza na spotkanie biznesowe w obcym mieście. Wystarczy mieć wówczas przy sobie telefon i chwilę niezajętego czasu, żeby rewelacyjnie się rozbawić. Sex poprzez telefon (zobacz jak wygląda profesjonalny sex telefon) nie musi stale implikować trzepania kapucyna i dojścia do zupełnego orgazmu. Dlatego aby go stosować w naszym pakcie, nie przystoi za wszelkim razem, po dostaniu płomiennej informacji, separować się w odosobnione położenie lub do toalety. Nadal większe czułości zagwarantuje telefonowanie bądź sms-owanie w mieszkaniu pełnym facetów. Seks telefon umie natenczas trwać kilka sekund, podczas których mężczyzna opowie osobistej niewieście o tymże, co ochoczo by z nią teraz komponował. Potem partnerka, po wyszukaniu jakiejkolwiek chwili, potrafi do niego oddzwonić.

Pomimo że to single mają zdecydowanie najszersze trudy z zaspokajaniem osobistych potrzeb erotycznych, zdarza się, że i do porządnych oraz długodystansowych małżeństw niespodzianie atakuje nuda. Nudę można prędko zwalczyć, wykorzystując sex telefon. Jest to świetne panaceum dla starszych związków. I jak je zaimplementować?

Stałe związki wcale nie są skazane na nudę i monotonię. Jeśli tylko zechcą to wszystko przełamać, zrobią to bez problemu. Już stosując sex komórkę, wolno całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie łóżkowe i zmienić je tak na lepsze. Umie to dobrze wpłynąć na całą relację.

Od wielu lat egzystujesz w stałym związku, ale wprawdzie nigdy w życiu nie zamieniłbyś się na obcowanie z singlem, zazdrościsz mu odrobinę jego wolności i tegoż, iż wciąż może on hulać w łóżku. Ty jednak przyzwyczaiłeś się do schematycznych igraszek, jakie zazwyczaj odbywają się o tej samej godzinie. Masz ich serdecznie dosyć i pragniesz wymienić je czymkolwiek świeżym i dla ciebie innowacyjnym. Odnajdź dlatego seks telefon i zacznij go uprawiać ze bliską kobietą, a nareszcie osiągniesz indywidualne zachcianki.

Niezmiernie realne, że już dawno temu założyłeś, iż twojej żonie zupełnie nie spodobają się tego kształtu wariacje cielesne. Znasz przecież ją jak własną kieszeń i wiesz, iż tradycyjny sex w całkowicie jej pasuje. Ona zawsze potrafi sądzić całkowicie tak jak ty, przez co nie umiecie w 100 procentach obopólnie się usatysfakcjonować. Pomów więc z nią całkowicie szczerze i osobiście oznajmij jej o niniejszym, iż planujesz skosztować cokolwiek niekonwencjonalnego. Na pewno zdziwi cię wtenczas jej akceptująca reakcja i gotowość na przetestowanie innego stosunku. Już w niniejszym punkcie potrafisz jej zakomunikować, że pamiętałeś o ostatnim, by spróbować z nią seks telefon.Jak zamierzacie go uprawiać. Mianowicie wystarczy, iż w obecnej sekundzie będziecie mieć pod ręką telefony stacjonarne. Oboje telefonujcie do siebie, umieszczajcie się na pocztę głosową i kierujcie sobie informacje smsowe. Mówcie przy tym o najcichszych wizjach, maskowanych od dawna potrzebach miłosnych i tym, co chcielibyście realizować w łóżku. Możliwości jest tu multum, więc sami natraficie o czym możecie trajkotać.

Seks telefon umożliwia szczególne ekscytacje i całkiem nowe doświadczenia. Przetestujcie go chociaż raz, a na pewno od omawianej godziny będziecie regularnie do niego wracać. Tymże sposobem wreszcie urozmaicicie nasze życie cielesne i sprawicie, że stanie się ono zakręcone i spektakularne.

Komentarze: 16


noavatar.png
Mario 2017-10-26

Właściwie ciekawe

noavatar.png
Shaunte 2017-10-26

dzięki przyimek frapujący tekst

noavatar.png
Gertie 2017-10-30

wystrzałowo wygłoszone

noavatar.png
Andrew 2017-10-30

dzięki zbyt kultową drakę

noavatar.png
Freddie 2017-10-31

istnieję na no

noavatar.png
Douglass 2017-10-31

po prostacku bombowy wpisik

noavatar.png
Marty 2017-10-31

pozdro dla ojca, bierzesz geniusz:)

noavatar.png
Evon 2017-11-01

dorzuca do bliskich

noavatar.png
Arlena 2017-11-06

renomowany wpisik

noavatar.png
Lawanna 2017-11-06

zaabsorbował się w wpisika

noavatar.png
Elda 2017-11-06

sensacyjny wpisik

noavatar.png
Teodoro 2017-11-20

wiesz zająć pierwiastkiem

noavatar.png
Cesar 2017-11-24

egzystuję na właściwie

noavatar.png
Frederic 2017-11-24

po wiejsku silny wpisik

noavatar.png
Cherly 2017-11-25

prawdziwie znakomite blog

noavatar.png
Casey 2017-11-25

spoko spisane

Top